بین پارتيشن تك جداره و دوجداره ام دي اف چه تفاوت های وجود دارد؟

بین پارتيشن تك جداره و دوجداره ام دي اف چه تفاوت های وجود دارد؟ هر کدام از پارتیشن های تک جداره و دوجداره می توانند برای جداسازی فضای اداری و تفکیک آنها بسیار ارزشمند باشند و به خوبی این کار را انجام دهند. اما از نظر ظاهر و کارایی این دو با یکدیگر متفاوت می باشند. در ادامه به تشریح این دو محصول پرداخته ایم:

 تفاوت پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره

بین پارتيشن تك جداره و دوجداره ام دي اف چه تفاوت های وجود دارد؟

پارتیشن دوجداره

در رایج ترین نوع کاربردی که دارند میتوان به میزان نور و کنترل دید اشاره کرد . قطر 16میلی متر دارند که ام دی اف پارتیشن دوجداره از دو لایه شیشه 4 میل فوت و دو لایه مابین این دو لایه شیشه از پرده کرکره طرح سوئدی استفاده شده که دو حالت سایه و روشن داشته است.

چنین پرده ی در جهت عمودی نمی تواند حرکت کند که این کار موجب می شود طول عمر آنها زیادتر شود و ماندگاری بیشتری دارد. البته این پارتیشن های دوجداره می توانند در برابر صدا عایق شوند که محیطی آرام و به دور از شلوغی را برای شما رقم خواهند زد.

در محیط های که نیاز باشد این محصول تا سقف خواهد رسید و قابلیت های زیادی دارد که بتواند با گچ بری های کناری و.... تغییر شکل دهد و متخصصان می تواند آن ها در چنین مواردی به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا کنند.

پارتیشن های تک جداره

در چنین محصولاتی از یک MDF به قطر16 میلی متر و شیشه ی به قطر4 میلی متر استفاده می شود ؛ در چنین شرایطی از پرده های ولوم دارد استفاده نمی گردد به همین دلیل در این پارتیشن ها کنترل دید وجود ندارد و به صورت ثابت و به وسیله سندبلاست شیشه ها دید را محدود می نمایند. روی آنها می توان آرم مخصوص شرکت ها ، ارگان ها یا آرم و لوگوی نیز حک گردد.

لازم است بدانید که اگر کارفرما به استفاده از درب نیاز داشته باشد حداقل ارتفاع قابل اجرای در هر دو پارتیشن ذکر شده ،  213 سانتی متر خواهد بود